بطری پلاستیکی شامپو ظرفی است که در آن انواع شامپوهای مختلف پر میشود و درب یا پمپ روی آن بسته میشود و مورد استفاده برای شرکت های دارویی و آرایشی و بهداشتی قرار میگیرد.
جنس قوطی شامپو جنس این نوع بطری ها در ۹۰ درصد مواقع پلی اتیلن می‌باشد اما گاهی از مواد پت و یا شیشه برای ساخت این نوع قوطی ها استفاده میشود.

حجم های استاندارد قوطی شامپو پلاستیکی


این بطری ها در حجم های مختلفی استفاده میشوند از حجم ۲۰ سی سی تا ۱ لیتر ساخته میشوند، دلیل اصلی اینکه در حجم های بالاتر ساخته نمی شوند این است که باید بشود که به راحتی در دست قرار بگیرند و مایع شامپو از آن خارج شود.
انواع قوطی شامپو پلاستیکی قوطی های شامپو مدل ها و انواع مختلف دارند که هر شرکت با توجه به نیاز خود مدل مخصوص به برند خود را خریداری یا تولید می کند، اما به طور کلی میشود این بطری ها را در سه مدل کتابی، گرد و هتلی تقسیم بندی کرد، البته مدل های ترکیبی هم ساخته میشود که زیاد در بازار رایج نیستند.

بیشترین مصرف قوطی شامپو پلاستیکی

اکثر مصرف این قوطی ها برای شامپو های سر و بدن می‌باشد که گاهی اوقات بعضی از شرکت های شوینده برای مصارف خود مانند شامپو فرش از آن استفاده می کنند که خب این بخش سهم کمی از بازار را در اختیار دارد و بیشتر شوینده های سر و بدن سهم بیشتر استفاده از این محصول را دارند.
صنایع مصرف کننده ی قوطی شامپو پلاستیکی
خریداران بزرگ بطری شامپو شرکت های آرایشی و بهداشتی، تولید کنندگان شوینده و شرکت های دارویی می‌باشند.

قوطی شامپو

قیمت روز بطری پلاستیکی شامپو

این بطری های پلاستیکی به دلیل موادی که در ساخت آنها استفاده میشود و همچنین تغییرات قیمت ارز خرید آنها ممکن است هر روز با قیمت های متفاوتی صورت بگیر به همین دلیل شما برای دریافت لیست قیمت روز انواع بطری ها مخصوصا شامپو میتوانید با مشاوران تماس بگیرید از راهنمایی های لازم و از قیمت محصولات آگاهی کسب کنید