بطری دهانشویه محصولی است که در آن محصول شوینده ی دهان ریخته و پر میشود و در صنایع بهداشتی و دندانپزشکی ها و شرکت های دارویی استفاده میشود .

جنس بطری دهانشویه
این بطری ها جنس های مختلفی دارند، از جمله شیشه ای،پلی اتیلن و پت می‌باشد که در حجم و اندازه های مختلف مصرف میشود .

بطری پت دهانشویه
بطری دهانشویه 300 سی سی
پت بطری دهانشویه

مدل های مختلف بطری دهانشویه

این نوع بطری انواع مختلف دارد که میتوان از بطری کتابی و گرد به عنوان بیشترین مدل این محصول نامبرد که مورد استفاده ی شرکت های مختلف قرار میگیرد برای محصولات خود. این بطری چه حجم هایی دارد؟
این بطری حجم و اندازه های مختلفی دارد، اما چیزی که مشخص میباشد این است که این بطری ها در حجم های کم تولید می شوند تا کاربر ها بتوانند به راحتی در دست خود بگیرند و از آن به آسانی برای ریختن در دهان خود استفاده کنند، اما به طور کلی این بطری ها در حجم های ۱۵۰ سی سی تا ۷۰۰ سی سی تولید میشود.
سایز دهانه ی این نوع بطری این بطری ها سایز دهانه های کوچک دارند که موقع استفاده کردن مایع دهان شویه کاربر دچار مشکلی نشود، اندازه دهانه این بطری ها ۱۸,۲۴,۲۸ تولید می شود.

انواع بطری دهانشویه
بطری دهانشویه 200 سی سی
بطری دهانشویه 100 سی سی
بطری دهانشویه 120 سی سی

بیشترین مصرف کننده ی بطری دهانشویه
شرکت های دارویی و آرایشی و بهداشتی بزرگترین مصرف کننده ی این نوع بطری ها برای محصولات خود هستند.
چه نوع دربی برای این محصول استفاده میشود؟
درب های پیچی بهترین درب و کاربردی ترین درب برای این محصول میباشد، زیرا سایر درب ها آرام ریز هستند و میزان ریزش مایع از آنها مناسب برای محلول دهان شویه نیست.

خرید بطری دهانشویه

شما برای استعلام قیمت بطری دهانشویه و همچنین خرید عمده بطری میتوانید با همکاران ما در وی پلاست تماس بگیرد قیمت این بطری با توجه به وزن آن و همچنین حجم آن تعین میشود و به دلیل تغییر قیمت مواد اولیه برای آن نمیتوان قیمت ثابت در نظر گرفت .

خرید بطری دهانشویه
بطری دهانشویه 320 سی سی
بطری دهانشویه 60 سی سی