بطری سم که در مدل ها و حجم های مختلف به صورت اینترنتی در فرشگاه اینترنتی ما خرید میشود دارای طرح بندی مختلفی است .

بطری سم ظرفی است که در آن انواع سم مایع ریخته یا پر میشود و سپس با درب پلمپ دار بسته میشود
مدل های مختلف ظرف سم این ظرف انواع و شکل های مختلف دارد اما اصلی ترین شکل این بطری گرد و به صورت استوانه با لبه ی خمیده می‌باشد .

تولید بطری سم
بطری پت سم
تامین کننده بطری سم

بطری در چه حجم های موجود است ؟
بطری سم در حجم های ۱ لیتر ۲ لیتر و نیم لیتر موجود است که بیشترین استفاده از حجم ۱ لیتر در بازار صورت میگیرد
چرا درب این بطری پلمپ است مهم ترین دلیل پلمپ بودن درب این ظرف سم خطرناک و بودن مواد داخل آن می‌باشد که در زمان حمل دچار هیچ گونه ریزش نشود .

بطری سم در انواع حجم

بطری از چه موادی تشکیل شده ؟
مواد تشکیل دهنده ی این ظروف پلی اتیلن می‌باشد، پلی اتیلن به دلیل مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی و سمی و عدم خوردگی در برابر این مواد برای بطری سم استفاده میشود .
این ظرف در چه صنایعی کاربرد دارد معمولاً استفاده کننده ی این بطری ها تولید کنندگان سم های کشاورزی هستند که با ریختن مواد خود در این بطری ها و بسته بندی آنها برای مشتری های خود استفاده می کنند .

بطری سم در انواع رنگ

بطری سم در چه وزنی تولید میشود ؟

این بطری ها در وزن های ۱۰۰ و ۱۱۰ گرم تولید میشود تا در برابر ضربه و حمل و نقل آسیب نبیند و بطری دچار خرابی و سوراخ شدن نشود
_این بطری ها چه رنگی می‌باشد؟
اکثر بطری ها سم دارای رنگ سفید پوششی می‌باشند که داخل آنها مشخص نباشد، و این پوشش از مواد و بطری در برابر حرارت و نور خورشید محافظت کند تا سم خراب یا فاسد نشود و همیشه برای استفاده آماده باشد و اثر گذاری لازم را داشته باشد

شما برای خرید این محصول باید آنرا به صورت عمده خریداری کنید و قیمت آن نیز با شما بسیار مناسب حساب خواهد شد . همچنین شمامیتوانید انواع بطری پلی اتیلن را از سایت ما خریداری کنید .

بطری سم پلی اتیلن

بطری های سم  که اکثرا از پلی اتیلن ساخته میشوند کاربرد های متنوعی دارند بطری سم معمولا از پلی اتیلن HDPE تولید میشود که نوعی پلی اتیلن سنگین است همچنین از پلی اتیلن در تولید بطری شامپو نیز استفاده میشود . یکی از ویژگی های بارز این بطری ها مقاومت و همچنین ضد رطوبت بودن آن است که در محیط های مرطوب کیفیت خود را از دست نمیدهد و نوعی پلاستیک مقرون به صرفه است و همچنین با محصولات شیمیایی ( اسیدی و بازی ) واکنش نشان نمیدهد و کیفیت محلول درون بطری حفظ میشود .

اما یک نکته مهم این است که با حلال سازگار نیست .

این بطری های به صورت مات هستند و انعطاف پذیری بالایی دارند که رنگ بندی آن نیز به صورت مات موجود است .

این محصول در رنگ های مختلفی تولید میشود که در حجم سفارش بالا شما قابلیت سفارشی سازی رنگ را دارید .

این بطری در دمای انجماد آسیبی نمی بیند اما در دمای بالا 88 درجه خاصیت خود را از دست می دهد .

خرید بطری سم

خرید این بطری در سفارش بالا و بصورت عمده صورت میگیرد و در سفارش های بالا تر شما از تخفیف بیشتری بهره مند خواهی شد و قیمت برای شما به صرفه تر خواهد بود . بطری سم را شما هم به صورت اینترنتی و تلفنی میتوانید انجام دهید و هم به صورت حضوری با مراجه به دفتر کار ما .