بطری پلاستیکی مایع ظرفشویی ظرفیست که در حجم های مختلف برای پر کردن مایع ظرفشویی و شوینده از آن استفاده میشود و کابرد اصلی آن در صنعت شوینده و بهداشتی می‌باشد .

بطری های شوینده تولید شده در کارخانه وی پلاست با تنوع بالا در حجم و مدل در ایران در اندازه های مختلف به شما امکان انتخاب مناسب ترین بطری از نظر ظرفیت و زیبایی ظاهری را می دهد. این بطری ها در بسیاری از صنایع مانند صنایغ غذایی ، مواد شوینده ( ظرفشویی و لباسشویی ، سموم مختلف و همچنین روغن های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. این بطری ها دارای تست کنترل کیفیت  و در بالاترین کیفیت ممکن با پپ تازه تولید میشود. این بطری ها در ظرفیت های مختلف از جمله 400 ، 500 ، 600 و یک لیتر تولید میشوند . آنها دربهای بسته دارند که از ورود هر نوع آلودگی به بطری یا نشت مایع ظرفشویی از خارج جلوگیری می کند. همه ظروف پلاستیکی ما ویژگی های نظیر حفظ محلول در خود دارند که در اولین بازدید مشتری با استفاده از این محصولات مشتری را به خود جلب می کنند و حتی پس از گذشت بیش از سه سال از استفاده این محصولات کیفیت خود را از دست نمیدهند .

انواع بطری مایع ظرفشویی

بطری شوینده ها از چه مواد ساخته میشود

ماده اصلی در تولید بطری مایع ظرفشویی نوعی پلاستیک بادوام به نام پلی اتیلن می باشد که حتی در بین بطری ها پلاستیکی بطری پلی اتیلن نیز نوعی پلاستیک با انعطاف پذیری بالا معروف است . این نوع پلاستیک نوعی مقاومت در برابر استفاده مداوم دارد که مقاومت بالایی در برابر ضربات شدید نشان می دهد. این ماده که برای ساخت بطری و درب بطری مناسب است ، به طور خاص توسط کارخانه وی پلاست تولید شده و در تولید بطری استفاده می شود. بطری های با استداندارد پایین هنگام استفاده از مواد شیمایی با آن واکنش نشان میدهند و در نتیجه کیفیت ، رنگ و بوی محلول شوینده شما تغییر می کند. به همین دلیل است که استفاده از بطری های با استاندارد بالا و با کیفیت اهمیت بالایی دارد .

بزرگترین مصرف کننده بطری مایع ظرفشویی

اصلی ترین مصرف کننده ی این بطری ها کارخانجات محصولات ظرفشویی می‌باشند که به عنوان محصول اصلی خود از این طرف استفاده می کنند، که هر کارخانه بسته به نیاز خود مدل خاص به خود را خریداری می کند و یا قالب اختصاصی خود را میسازد .
شرکت ما به عنوان یکی از تولید کنندگان این محصول را در حجم های مختلف و در شکل های مختلف ارائه داده است .

خرید بطری مایع ظرفشویی

شما برای خرید و قیمت بطری مایع ظرفشویی هم میتوانید حضوری اقدام کنید و هم به صورت تلفنی و اینترنتی خرید خود را انجام بدهید همکاران ما آماده پاسخگویی به انواع سوالات شما می باشند .
وی پلاست در مورد تولید و فروش انواع ظروف آرایشی بهداشتی و دارویی  در حال گسترش به دسته های جدید و ایجاد طرح های جدید است. ما با تولید انواع بطری های پت و بطری های پلی اتیلن ، اسپری رقیق پاش و پمپ غلیظ پاش همواره در تلاشیم تا تمام نیاز های شما در حوزه ظروف پلاستیکی تامین کنیم .

درب بطری مایع ظرفشویی

این بطری ها معمولا برای شستشوی ظروف استفاده میشود که با استفاده از درب آرام ریز یا دوتکه از آن مایع شوینده به میزان کافی خارج میشود .

جنس بطری

اصلی ترین جنس این بطری ها پلی اتیلن می‌باشد که با استفاده از از ترکیب رنگ های مختلف با پلی اتیلن این بطری ساخته میشود اما جنس دیگر این بطری ها مواد پت می‌باشد

انواع مدل های بطری مایع ظرفشویی

دو نوع مختلف اولی پلی اتیلن که رنگ های مات دارد
و نوع دوم پت که شفاف می‌باشد و مانند ظروف شیشه ای است

حجم های این نوع بطری

این بطری در حجم های مختلف تولید میشود، که میتوان از حجم های ۵۰۰,۶۰۰,۷۰۰,۹۰۰,سی سی و یک لیتر که رایج ترین حجم در این نوع محصول میباشد نام برد

سایز دهانه ی این نوع بطری ها

این بطری ها در سه سایز اصلی ساخته میشوند که سایز ۲۸ پر کاربرد ترین آن و بعد از آن ۲۴ و ۳۰ بیشترین سهم در را در تولیدات این محصول دارند