کارخانه آرسن پلاست در حال عرضه جدیدترین بطری پت سس است. بطری سس که به منظور تقلید از ظاهر و احساس شیشه طراحی شده است. شما میتوایند جدیدترین مدل بطری پت سس را از ما خرید کنید .

پت سس ما یک جایگزین سبک و ضد شکن برای بسته بندی شیشه ای سنتی است. این موارد در گزینه های متنوعی برای انواع سس ها موجود است.

در طراحی بطری پت سس ، هدف وی پلاست مهندسی یک جایگزین بود تا صاحبان نام تجاری بتوانند از ویژگی های مثبت پت بهره ببرند ، اما همچنان ویژگی های شیشه مورد نظر را حفظ کنند.

مهندسان وی پلاست توانستند قسمت های تورفتگی شانه ، گردن و برچسب را اصلاح کنند تا در آخر با بطری مطابقت داشته باشد که هم شرایط پر و هم ابعاد را داشته باشد.

مزایای بطری پت سس

از مزایای قوطی پت سس می توان به مقاومت در برابر خرد شدن ، وزن کم برای حمل و نقل و سهولت کار با آن اشاره کرد ، در حالی که هنوز ویژگی های قفسه و دست زدن به آن مطلوب است. علاوه بر این ، با ادامه رشد توزیع تجارت الکترونیکی برای محصولات غذایی ، مقاومت سبک و پراکنده پت برای مقاومت در برابر چالش های توزیع به طور ایده آل مناسب است.

بطری پلی اتیلن سس

بطری پت برای شرکت هایی که در تولید سس ، عسل و سایر مواد غذایی مایع فعالیت می کنند ضروری است. اگرچه بیشتر شرکت ها شکل بیضی را انتخاب می کنند ، تولید بطری های فشرده با دیواره نازک در حال افزایش است. در وی پلاست ، یک بطری در اندازه های مختلف از 30 میلی لیتر تا 1 لیتر موجود است. تولید بطری های فشرده در حال توسعه کامل است و دامنه آن دائماً در حال گسترش است. اگر در مورد محدوده فعلی بطری های پت سس و به دنبال بطری پلی اتیلن سس میگردید کافی است رو عکس زیر کلیک کنید .

قوطی پت سس برای گرما یا محیط تا 130 درجه فارنهایت کار می کند و می تواند برای انواع مختلفی از محصولات استفاده شود.

خرید بطری پت سس

وقتی یک جایگزین پت برای یک مقدار خاص پر کردن تولید می شود ، ردپای کمتری دارد زیرا روند قالب گیری بادی منجر به ایجاد دیواره های جانبی نازک تر از شیشه می شود. این به معنای کاهش حضور قفسه و احساس دست است که کمتر قابل توجه است. در نتیجه ، بسیاری از دارندگان مارک های تجاری ، محصولات برتر را برای انجام تبدیل تمایلی نشان نمی دهند.