بطری پلی اتیلن سس یک قوطی مناسب برای نگهداری انواع سس است. وقتی نوبت به ون های همبرگر کنار جاده ، فروشگاه های فست فود و کافه ها می رسد ، شما به یک بطری سس احتیاج دارید که به اندازه کافی سخت باشد تا در برابر افتادن گاه به گاه و فشار سخت مقاومت کند. شما همچنین به یک بطری به اندازه کافی سخت نیاز دارید که بتوانید از گرمترین سس های چیلی خود استفاده کنید! محدوده بطری های پلاستیکی سس پلی اتیلن ما با این چالش روبرو هستند.بطری های ما از پلاستیک HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) ساخته شده است که دارای دوام ، سبک و دارای درجه غذایی است.

قیمت بطری سس پلی اتیلن

بطری سس پلاستیکی پلی اتیلن ما از پلاستیک شفاف ساخته شده است که اجازه می دهد سطح محصول دیده شود ، بنابراین اگر طیف وسیعی از سس های مختلف (به عنوان مثال سس قهوه ای ، سس گوجه فرنگی و خردل) داشته باشید بسیار عالی است. گردن پهن بطری امکان پر کردن و پر کردن سریع و تمیز را فراهم می کند. این برای ذخیره سازی و فروش مجدد مایونز ، سس گوجه فرنگی ، انواع برگر و غیره عالی است. کناره های مستقیم بطری برای افزودن مارک تجاری و برچسب خود مناسب هستند. شما برای دریافت قیمت بطری سس پلی اتیلن با همکاران ما در وی پلاست تماس بگیرید .

خرید عمده بطری سس پلی اتیلن

در وی پلاست، به همه مشتریان این امکان را می دهیم که هر مقدار را فقط از یک واحد سفارش دهند! با این حال ، اگر تصمیم به خرید عمده دارید ، هنگام بررسی ، تخفیف زیادی را برای سفارش شما اعمال خواهیم کرد. ما پیشنهاد می کنیم قبل از سفارش های بزرگ ، تمام مشتریان خریدار عمده بسته های ما را آزمایش کنند. به این ترتیب می توانید قبل از سرمایه گذاری بیشتر ، بررسی کنید که بسته بندی ما نیازهای شما را برآورده می کند.

خرید بطری پلی اتیلن سس به صورت آنلاین

هر بطری سس پلاستیکی با یک درب مناسب و اندازه دهانه آن سازگار است. اگر در مورد محصولات ما سوالی دارید ، با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید و آنها خوشحال می شوند که به شما کمک کنند

خلاصه ای درباره محصول

  • سازگار با کلاهک دو جداره
  • بطری ها از 100 سی سی تا 5 لیتر در اینجا موجود است
  • حداقل سفارش لازم است
  • تخفیف های عمده به سفارشات بزرگ اعمال می شود