تولید کننده پمپ غلیظ پاش اکنون به یک تجارت رایج تبدیل شده است. تقاضای بازار برای پمپ لوسیون روز به روز افزایش می یابد ، به خصوص در این بیماری همه گیر کوید ، هنگامی که استفاده از مواد ضد عفونی کننده دست به طور ناگهانی افزایش می یابد. “مهندسی پلاستیک آرسن پلاست” با افتخار اعلام می کند که ، به رسمیت شناختن کیفیت عالی و استانداردهای بالای تولید ، کارخانه ما یک تولید کننده بزرگ در ایران است که راه حل کاملی برای تولید و مونتاژ پمپ لوسیون ارائه می دهد. پمپ های لوسیون قبلاً به طور گسترده ای در داروها ، ضد عفونی کننده دست ، دارو ، کرم ژل و غیره مورد استفاده قرار گرفته اند. بیایید در مورد ماشین آلاتی که برای تولید و مونتاژ مداوم مورد نیاز است بحث کنیم.

تولید پمپ غلیظ پاش کروم

تولید کننده پمپ غلیظ پاش در تهران

پمپ غلیظ پاش ، یکی از محبوب ترین روش های توزیع محصولات چسبناک (مایع غلیظ) در صنعت مراقبت شخصی و زیبایی ، در هر شکل و اندازه ای وجود دارد. بسیاری از این قطعات قالب تزریق پلاستیک هستند! هنگامی که به عنوان طراحی شده استفاده می شود ، پمپ ها زمان مناسب مقدار مناسب محصول را توزیع می کنند. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که چه چیزی در پمپ لوسیون باعث کارایی آن می شود؟ در حالی که امروزه صدها طرح مختلف در بازار وجود دارد ، اصل اصلی همان است. در اینجا مروری بر این اجزا is و چگونگی کمک آنها به عملکرد کلی پمپاژ محصول از بطری به دست شما است.

در واقع چگونه کار می کند؟
پمپ لوسیون مانند دستگاه مکش هوا عمل می کند که محصول را از بطری به دست مصرف کننده می کشد ، علی رغم اینکه قانون جاذبه می گوید برعکس است. هنگامی که مصرف کننده محرک را فشار می دهد ، پیستون برای فشرده سازی فنر حرکت می کند و فشار هوا به سمت بالا توپ را به همراه محصول داخل ، به داخل لوله فرو بردن و به دنبال آن به سمت بالا می کشد.

پمپ غلیظ پاش با بطری

تولید کننده پمپ غلیظ پاش در کرج

هنگامی که پمپ تولید میشود هنگامی که کاربر محرک را آزاد می کند ، فنر پیستون و محرک را به حالت بالا برمی گرداند و توپ به حالت استراحت خود باز می گردد ، محفظه را آب بندی می کند و از جریان مایع محصول به داخل بطری جلوگیری می کند. این چرخه اولیه “آغاز” نامیده می شود. هنگامی که کاربر مجدداً محرک را فشار می دهد ، محصولی که از قبل در محفظه است از محفظه ، از طریق ساقه و محرک بیرون کشیده می شود و از پمپ خارج می شود و به دست مصرف کننده می رسد. اگر پمپ محفظه بزرگتری داشته باشد (معمولاً برای پمپ های با خروجی بالا) ، ممکن است قبل از توزیع محصول از طریق محرک ، به پرایمر اضافی نیاز داشته باشد.

خروجی پمپ لوسیون

خروجی پمپ لوسیون پلاستیک اغلب با سی سی (یا میلی لیتر) اندازه گیری می شود. معمولاً در محدوده 0.5 تا 4 سی سی ، با برخی پمپ های بزرگتر با محفظه های بزرگتر و اجزای پیستون / فنر طولانی تر تا 8 سی سی خروجی. بسیاری از تولیدکنندگان برای هر یک از پیشنهادات پمپ لوسیون گزینه های خروجی متعددی دارند که کنترل کامل دوز را به بازاریاب محصول می دهد