قیمت اصلی یک بطری دوغ در کارخانه های مختلف داخلی و خارجی ممکن است به دلیل تفاوت قیمت مواد اولیه و همچنین قیمت ارز متفاوت باشد ، زیرا کیفیت بطری های مورد نیاز در هر یک از این کارخانه ها نیز با هم متفاوت است ، اما به طور کلی ، می توان گفت کارخانه وی پلاست توانسته آن را با قیمت بسیار مناسب و ارزان تولید و به بازار عرضه کند .

ویژگی بطری دوغ چیست؟

بطری های مختلف پلاستیکی با مشخصات مختلف و در مدل های در کارخانه هایی تولیدکننده بطری دوغ تولید می شوند که سبب آن میشود در این بطری ها در انواع طرح ها به بازار عرضه شوند و اگر می خواهید آنها را از کارخانه ما خریداری کنید ما به شما تضمین کیفیت و تضمین قیمت محصول را می دهیم تا با خیال بطری دوغ را خریداری کنید .

یکی دیگر از ویژگی های بطری ها قابلیت مشاوره از اشعه ماورا بنفش می باشد که محصول شما را در برابر آفتاب و همچنین گرمای حفظ و نگهداری میکند .

یکی از محبوب ترین بطری های پلاستیکی در بازار داخلی می تواند بطری پت می باشد که ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد .
بطری پت دوغ  بطری هایی هستند که به راحتی قابل انعطاف هستند و مقاومت و دوام این بطری ها بسیار بیشتر از بطری های دیگر است.
این بطری ها به راحتی سوراخ نمی شوند و پاره نمی شوند و شما تمام مایعات موجود در آنها را کاملا ایمن نگه می دارید و به هیچ وجه باعث بیرون ریختن آنها نمی شود.

بطری دوغ از چه پلاستیکی تولید میشود ؟

بطری های تولید شده از مواد اولیه مرغوب ساخته شده اند که کمترین خطر را برای محیط زیست دارند و هیچگونه آلودگی و سمی در آنها ایجاد نمی کنند ، زیرا تولید آنها بسیار بیشتر است ، زیرا کم خطر است. بیشتر بطری های پلاستیکی در بازار وجود دارد از پت ساخته شده اند .

کارخانه ما به عنوان تولید کننده بطری های جدید دوغ و با فروش این بطری ها در بازارهای داخلی و خارجی توانسته است اعتبار زیادی کسب کند.

تمام بطری های تولید شده در کارخانه ما از مواد با کیفیت ساخته شده اند ، بنابراین خریداران با اطمینان کامل این محصولات را از مجموعه ما خریداری کنند.

اگر با کارشناسان فروش تماس بگیرید ، در سریع ترین زمان ممکن قیمت انواع بطری های موجود در مجموعه ما را دریافت کنند و در وقت و زمان خود صرفه جویی کنند