هنگامی که شما یک محصول مایع مانند شامپو دارید ، به دربی احتیاج خواهید داشت که توزیع کنترل شده را امکان پذیر می کند و برای اطمینان از مهر و موم مناسب توسط مصرف کننده بتواند به راحتی باز و بسته شود. ما با استفاده از جدیدترین فناوری سه نوع درب بطری شامپو تولید می کنیم و شما در انتخاب سه نوع درب متناسب با محصول خود میتوانید استفاده کنید : درب فندکی ، درب فیلیپ تاپ و پمپ غلیظ پاش. در این مقاله ما به آناتومی این درب شامپو ها و آنچه شما باید هنگام انتخاب درب شامپو خود بدانید ، نگاه خواهیم کرد.

انواع درب شامپو

درب فندکی شامپو

گرچه این اصطلاحات ممکن است برای بسیاری از مصرف کنندگان آشنا نباشد ، اما در صنعت مراقبت های شخصی و بطری پت به طور گسترده ای استفاده می شود. کافی است از راهروهای فروشگاه های محصولات آرایشی بهداشتی و مراقبت از مو یا بطری پت در محل خود گذر کنید ، متوجه خواهید شد که بسیاری از محصولات مراقبت شخصی از درب فندکی استفاده می کنند .

درب شامپو فندکی
انواع درب فندکی
درب  شامپو فندکی کروم شده دهانه 18

درب فندکی شامپو دارای یک دهانه روزنه کمی گسترده تر هستند که باعث میشود یک محصول ایده آل برای تولید محصولات مایع ضخیم تر مانند شامپوها ، ژل دوش و کرم لوسیون استفاده شود. متداول ترین دربی که برای استفاده در محصولات شوینده مانند شامپو مورد استفاده قرار میگیرد درب فندکی که ما در کارخانه وی پلاست آن را تولید میکنیم .

درب فندکی شامپو

از آنجا که نقطه چرخش درب فندکی در وسط قرار دارد ، اغلب برای کارکرد آسان برای بطری های با دهانه 20 میلی متر و 24 میلی متر استفاده می شود و بیشتر با بطری های سیلندر پلاستیکی یا بطری های قطر باریک ترجیح داده می شود.

درب فیلیپ تاپ

درب فیلیپ تاپ شامپو دارای یک پوشش بالایی بر روی یک روزنه توزیع کننده کوچک که هر بار بعد از استفاده درپوش بر روی دهانه قرار میگیرد و یک مانع بین محصول و محیط ایجاد می کند و از ریختن احتمالی محصول جلوگیری میکند . درب فیلیپ تاپ معمولاً در مراقبت های شخصی ، مراقبت های بهداشتی یا غذایی یافت می شود زیرا این نوع کلاهک های توزیع کننده در انتهای مصرف کننده خواص بازپرداختی دارند. با توجه به کاربرد معمول آن ، اغلب با درپوش حساس به فشار تولید می شود تا در زمان به راحتی قابل استفاده باشند .

درب شامپو فیلیپ تاپ دهانه 24
درب فیلیپ تاپ شامپو دهانه 20
درب فیلیپ تاپ در انواع رنگ
درب فیلیپ تاپ شامپو

درب فیلیپ تاپ اغلب برای استفاده با بطری های استوانه ای پلاستیکی یا بطری پت گرد خریداری میشوند زیرا برای توزیع محصولات به مصرف کنندگان نیاز دارد تا بطری را فشار دهند.

پمپ غلیظ پاش

پمپ غلیظ پاش سیستم توزیع مایعات غلیظ است که با اغلب بطری های پلاستیکی جفت می شوند. گذرگاه بسته کوچک امکان توزیع دقیق توسط مصرف کنندگان را فراهم می کند. در بسیاری از موارد می توان از پمپ غلیظ پاش  با یک دست کار کرد ، که باعث می شود این بسته بندی بسته بندی به گزینه های مناسب مصرف کننده تبدیل شود. با این حال ، از آنجا مقداری از مایعات غلیظ ممکن است در نی باقی بماند ، مصرف آن برای محصولات غذایی مانند سس یا نوشیدنی توصیه نمی شود .

انواع پمپ غلیظ پاش

نکاتی که باید هنگام خرید درب شامپو در نظر بگیرید .

هنگامی که می خواهید بطری های خود را با این درب سفارش دهید ، اولین توجه شما باید به مصرف کننده باشد. اگر برای محصولات غذایی خود از درب هایی استفاده می کنید که به آسترهای آب بندی احتیاج دارند ، از درب های فیلیپ تاپ استفاده کنید. اگر در حال بسته بندی محصولات مراقبت شخصی هستید ، به سراغ درب فندکی بروید. و برای محصولاتی که نیازی به آب بندی مجدد ندارند ، پمپ غلیظ پاش می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. با این حال به یاد داشته باشید که استفاده این درب ها برای هر محصول متفاوت است و ما شما را تشویق می کنیم قبل از سفارش درب های شامپو با کارشناسان ما در وی پلاست تماس بگیرید تا بتوانیم شما را در انتخاب درست محصول راهنمایی کنیم. و یادتان باشد قبل از سفارش انبوه ، برای اطمینان از چفت شدن درب با بطری ، حتما نمونه آن را تهیه کنید و تست های خود را انجام بدهید .

برای دریافت نمونه درب شامپو با تماس بگیرید .