امروز ، انواع قوطی شامپو ، با طرح های مختلف و خیره کننده در کارخانه وی پلاست تولید و به فروش می رسد . این نوع از کالاهای مصرفی سریع، بصورت آنی برای بسته بندی انواع محصولات آرایشی بهداشتی ، شوینده ها و شامپو مورد استفاده قرار می‌گیرد.، به بسیاری از افراد در مورد توصیه ها حساس نبست  به بسته بندی محصولات ، محصولات مشابه ای که نیازی به مقایسه ظاهر / بسته بندی ، تبلیغات ، قیمت ، محل فروش که در فروش نقش مهمی دارد داده میشود ، قوطی شامپو  جزو کالاهای مصرفی مهمی قرار دارد .

قوطی شامپو

تولید کننده قوطی شامپو

ما تامین کننده و تولید کننده قوطی شامپو هستیم ، بسیاری از محصولات پلاستیکی را تولید و عرضه می کنیم.

ما قوطی شامپو ، شیشه و ظرف عمده فروشی می کنیم و بطری ها به طور گسترده ای در بسته بندی های لوازم آرایشی و بهداشتی و شامپو استفاده می شوند.

درب مناسب بطری شامپو

درب شامپو در مدل ها و دهانه های مختلفی تولید میشود که دارای تنوع بی نظیری می باشد شما برای بطری خود میتوانید درب های مختلفی را استفاده که برای دیدن انواع درب شامپو میتوانید روی عکس زیر کلیک کنید.

درب شامپو

مزایای قوطی شامپو

کیفیت خوب قوطی – قوطی شامپو ساخته شده ما از پلاستیک پلی اتیلن ساخته شده است. این بطری با دوام ، قابل استفاده مجدد و قابل بازیافت است. این قوطی چند منظوره می تواند به حفاظت از محیط زیست و کاهش آلودگی محیط زیست کمک کند.

استفاده آسان و ایمن – قوطی های شامپو به راحتی محصولات مراقبت از بدن مایع یا کرم را با انواع درب های شامپو قابلیت توزیع آسان را فراهم می کند . بطری ها رنگ تیره از اشعه ماورا بنفش مضر برای محصولات حساس به نور مانند روغنهای اساسی و رایحه درمانی محافظت می کند.

به طور گسترده استفاده کنید – قوطی های شامپو ما می توانند برای بسته بندی هر تعداد از محصولات با ویسکوزیته بالا مانند صابون مایع ، شامپو ، کرم دست و غیره استفاده شوند! عالی برای مسافرت ، برای ذخیره برخی از عطرهای مورد علاقه خود ، پاک کننده آرایش در یک ظرف کوچک بدون اینکه کل قوطی را در تعطیلات با خود ببرید.

بدون خطر – مزیت قوطی های پلاستیکی شامپو نسب به قوطی شیشه ای این است که در برابر استفاده فراوان روزانه ایستادگی میکنند و شکسسته نمی شوند .

 همه محصولات در کارخانه وی پلاست با جدیدترین تجهیزات و بهترین مواد تولید میشوند که ما برای اطمینان خاطر به شما ضمانت کیفیت محصول را می دهیم .

در حالی که ما تلاش می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین بطری شامپو را برای شما تولید کنیم و شما بتوانید خرید قوطی شامپو ارزان و با کیفیت را تجربه کنید این  در حالی که ما به عنوان تولید کنندگان قوطی شامپو با چالش هایی همچون تغییر نرخ ارز همواره در تلاشیم تا قیمت و کیفیت محصول را ثابت نگه داریم .

بسته‌بندی محصول و همچنین رنگ عکس محصول ممکن است کمی متفاوت باشد تا آنچه که در وب سایت ما نشان داده می‌شود . ما توصیه می‌کنیم که به تنهایی بر اطلاعات ارائه‌شده تکیه نکنید و همیشه برچسب‌ها , هشدارها و دستورها را قبل از استفاده یا مصرف یک محصول مطالعه کنید و هم چنین در صورت تمایل نمونه قوطی را از ما درخواست کنید تا ما آنرا برای شما ارسال کنیم .

خرید قوطی شامپو

 برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت قوطی شامپو , و همچنین دریافت راهنمایی در مورد محصولات لطفا ً با کارشناسان ما در وی پلاست تماس بگیرید .