لیست قیمت بطری پت تولید شده در حجم ها و مدل های مختلف برای اطلاع قیمت ها و همچنین دریافت لیست انواع بطری ها با کارشناسان ما در وی پلاست تماس بگیرید .

خرید بطری پت


ما برای سهولت خرید و سفارش شما حداقل ترین تعداد ممکن و ارزان ترین قیمت را برای شما در نظر گرفته ایم که منجر به همکاری پایدار میان ما و شما شود

برای بسته بندی و نگهداری انواع محصولات خود میتوانید از بطری های پت که مناسب ترین و استاندارد ترین بطری برای نگهداری مواد غدایی و شوینده ها می باشد استفاده کنید این بطری ها رنگ و بوی مواد غذایی را از بین نمی برند و با مواد شیمیایی واکنش نشان نمی دهند .

قیمت انواع بطری پت

انواع بطری پت


بطری پت در حجم های مختلفی تولید میشوند که هر حجم دارای طرح های مختلفی است مانند :
بطری پت طرح فراز
بطری پت طرح کاشان
بطری پت طرح الماس
بطری پت طرح گرد
بطری پت کتابی

لیست قیمت بطری پت

قیمت بطری پت به دلیل تغییرات نرخ ارز و مواد اولیه مدام در حال تغییر است و نمیتوان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت به همین دلیل شما برای استعلام قیمت باید با همکاران ما در وی پلاست تماش بگیرید تا قیمت بطری مورد نظر خود را دریافت کنید .

سهم عمده رزین های پت تولید شده برای ساخت بطری پت استفاده می شود. این بطری ها یا ظروف برای طیف وسیعی از محصولات مصرفی مانند نوشابه ، نوشیدنی های غیر الکلی ، مواد شوینده ، داروها و مواد آرایشی استفاده می شود.

قیمت بطری پت گرد

بطری های پلاستیکی پت ساخته شده را می توان به دو دسته عمده تقسیم کرد:

بطری های آب بطری و نوشابه های گازدار.

بطری های ساخته شده از رزین های پت به راحتی قابل بازیافت هستند و مجدداً برای تولید محصول جدید مورد استفاده قرار می گیرند. بطری های پت حداکثر محصول پلاستیکی مورد استفاده در بازار پلاستیک قسمت انتهایی است. تولید بیش از حد بطری های پلاستیکی پت در سال های اخیر تأثیرات خود را بر محیط زیست (محل های دفن زباله و اقیانوس ها یا سایر اجسام آب) گذاشته است. برای حفظ تعادل در استفاده از بطری های پت، بازیافت به یک ضرورت تبدیل شده است. پت بازیافت شده می تواند برای تولید محصولات درجه پایین مانند فرش ، ظروف یا بطری های پت درجه پایین استفاده شود .

مزایای بطری های پت

آنها سبک ، حمل آسان و استفاده از آنها ایمن هستند.
برای تولید محصولات جدید می توان آنها را به راحتی آب بندی یا بازیافت کرد.
بطری های پت را می توان به راحتی به اشکال مختلف پیچیده قالب زد.
تولید بطری های پت از طریق رزین های پت انعطاف پذیری بالایی را به تولیدکنندگان ارائه می دهد.
آنها ارزان و به راحتی در دسترس هستند.