قیمت روز انواع بطری پلاستیکی پت و پلی اتیلن مدل های مختلف مانند گرد و استوانه و طرح های مختلف

بطری پت بهترین بطری برای نگهداری و بسته بندی روغن است .

برای سالیان متمادی ، پت ماده بسته بندی ترجیحی بطری آب و نوشابه های گازدار بوده است.

با موفقیت بیش از 40 سال در بسته بندی محصولات غذایی و آشامیدنی ، اخیراً به طور فزاینده ای برای محصولات لبنی مایع و سایر محصولات غذایی مانند قوطی سس نیز استفاده شده است.

پت دارای ویژگی های بی شماری است:

• ضد شکن است و یکپارچگی محصول را تضمین می کند.

• طعم عالی را حفظ می کند.

• جلوه و احساسی عالی ارائه می دهد.

• تجربه راحت تری را برای مصرف کننده ایجاد می کند.

• این هزینه و مزایای زیست محیطی قابل توجهی را در فرآیند تولید و عرضه فراهم می کند.

قیمت روز بطری پت در سال 1400

این ویژگی هایی است که مصرف کنندگان امروز به دنبال آن هستند. به لطف این ویژگی ها ، تولید کنندگان روغن های خوراکی مزایای این ماده را نیز می شناسند و این دلیل آن است که به نظر می رسد انتقال از شیشه و سایر مواد به بطری پت ادامه دارد.

از تأمین مواد اولیه تا کنترل کیفیت ، تصفیه ، مخلوط کردن و بسته بندی ، ایمنی مواد غذایی مهمترین نکته در کاری است که ما به عنوان یک تجارت انجام می دهیم.

هنگامی که بسته بندی مستقیماً با محتوای آن در تماس است ، باید از بالاترین استانداردهای کیفیت و ایمنی محصول برخوردار باشد. ماندگاری و انتظارات مصرف کننده از محصول نهایی هم در انتخاب مواد نقش اساسی دارند.

فرایند توسعه بسته بندی پت شامل تجزیه و تحلیل نحوه عملکرد روغن ها هنگام بسته بندی در پت ، شبیه سازی شرایط محیطی است که محصول در آزمایشگاه های اختصاصی شرکت در معرض زنجیره تامین قرار می گیرد.

تولیدکنندگان بسته بندی بر روی تأثیرات نور ، اکسیژن و دما بر روی روغن ها تمرکز کرده و عواملی مانند ویسکوزیته ، چگالی و کشش سطحی را در نظر گرفتند. علاوه بر این ، در تجزیه و تحلیل تعامل مایع و بسته بندی ، آنها همچنین تاثیری را که دمای پر شدن از نظر تغییر حجم روغن های خوراکی دارد ، ارزیابی کردند.

پت یک پلاستیک بیولوژیکی بی اثر است ، دارای مواد تشکیل دهنده کاملاً مشخص و فاقد مواد افزودنی است که برای افزایش عملکرد مورد نیاز است: به همین دلیل ، توسط سازمان های رسمی ایمنی مواد غذایی ، از جمله سازمان غذا و داروی ایالات متحده ، برای استفاده از غذا و دارو کاملاً تأیید شده است ( FDA) و سازمان ایمنی غذایی اروپا (EFSA).

پت مناسب ترین بطری برای نگهداری مواد غذایی

به طور خلاصه ، پت در سالهای اخیر انقلابی در بازار بسته بندی ایجاد کرده است که راه حلهایی را ارائه می دهد که تقریباً تمام نیازهای تولیدکنندگان ، همچنین در بخش روغن خوراکی را برآورده می کند.

در سراسر جهان به عنوان درجه تماس با مواد غذایی تأیید شده است. ایمنی همچنین شامل مقاومت مکانیکی ، همچنین در هنگام حمل و نقل است.

هزینه کمتری نسبت به مواد سنتی ، پت از منظر هزینه های تامین راحت است و همچنین سبک است ، عاملی که تأثیر قابل توجهی در هزینه های حمل و نقل دارد.

از نظر پایداری ، بطری پت روغن تولید شده صدرصد قابل بازیافت است.

سرانجام ، تطبیق پذیری آن از نظر شکل ، اندازه و سفارشی سازی ، هنگام تولید محصولات خود به تولیدکنندگان حداکثر دامنه را می دهد.