لطفا قبل از سفارش ویس بالا را گوش دهید .

پمپ غلیظ پاش یا پمپ لوسیون پلاستیکی ، یکی از محبوب ترین روش های توزیع محصولات چسبناک (مایع غلیظ) در صنعت مراقبت شخصی و زیبایی ، در هر شکل و اندازه ای وجود دارد. هنگامی که به عنوان طراحی شده استفاده می شود ، پمپ ها زمان مناسب مقدار مناسب محصول را توزیع می کنند. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که چه چیزی در پمپ لوسیون باعث کارایی آن می شود؟ در حالی که امروزه صدها طرح مختلف در بازار وجود دارد ، اما اصل کار آنها یکسان است و ما در وی پلاست انواع پمپ غلیظ پاش را تولید می کنیم تا شما متناسب با محصول خود انتخاب های متنوعی داشته باشید .

این پمپ لوسیون بهترین ایده برای کرم ها و مواد آرایشی ، ژل ها و مواد تمیز کننده ، روغن های ریش ، لوسیون های نازک و صابون های مایع است.

پمپ غلیظ پاش دهانه 28 مشکی
پمپ غلیظ پاش دهانه 24 قرمز
غلیظ پاش دهانه 24 آبی
پمپ غلیظ پاش دهانه 28
غلیظ پاش دهانه 28 طلایی
غلیظ پاش دهانه 28 در رنگ های مختلف

راه حل بی نقص : این که آیا شما در صنعت مراقبت مو هستید یا اینکه به راحتی و با خرید بطری های بزرگ شامپو و نرم کننده خود را خریداری می کنید ، به غلیظ پاش تولید شده در وی پلاست نیاز خواهید داشت!

غلیظ پاش با بطری استوانه ای


کیفیت برتر محصول : این توزیع کننده مایعات غلیظ با کیفیت عالی ، پلاستیک سنگین ، با ساختاری محکم ساخته شده است که آزمایش شده و تضمین می کند برای استفاده های زیادی مقاوم است.

غلیظ پاش منقاری مشکی


تجربه کاربری مناسب : این پمپ شامپو برای اطمینان از تجربه کاربر راحت طراحی شده است و دارای یک شیار بالایی ضد لغزش ، جهت فشار دادن راحت و کاربردی است.

غلیظ پاش بطری شامپو


ظرفیت و اندازه : اندازه پمپ ، قطر داخلی 28 و 24 میلی متر با لوله 9 اینچ (برش مناسب) اگر نی برای بطری شما خیلی طولانی است ، کافی است قسمت پایین آن را در یک زاویه برش دهید تا متناسب باشد که از هدر رفتن محصول جلوگیری می کند و از دوز دقیق این پمپ برتر لذت ببرید!

غلیظ پاش ژل


ارسال به سراسر دنیا: این پمپ بطری را برای استفاده در منزل یا سالن های حرفه ای سفارش دهید و مقدار زیادی با بسته پمپ دریافت خواهید کرد که از ریخت و پاش یا ریختن تصادفی در حمام یا قفسه جلوگیری می کند!

انواع پمپ غلیظ پاش

پمپ غلیظ پاش کبرایی و کلاغی یا منقاری که خود به دو صورت می باشند :

  • غلیظ پاش دهانه 24

پمپ لوسیون 24 میلی متری ما دارای یک کلاهک واضح و لوله استاندارد با طول استاندارد است که می توان با استفاده از یک قیچی به راحتی اندازه آن را کوتاه کرد. همچنین هر درپوش پلاستیکی دارای یک درپوش محافظ است تا از نشت تصادفی هنگام حمل و نقل جلوگیری کند.

این گزینه ایده آل برای محصولات زیبایی است که از قوام بیشتری برخوردار هستند ، از جمله مواد آرایشی مانند مواد پایه و سایر مواد آرایشی ، مانند لوسیون های بدن و مرطوب کننده ها.

از بین رنگ های سیاه ، سفید یا ظریف مشکی و نقره ای ما یکی را انتخاب کنید.

سازگاری :
این کلاه برای استفاده با هر یک از محصولات ما با گردن 28 میلی متر مناسب است.

غلیظ پاش دهانه 28

این پمپ های لوسیون برای بطری های پمپ یا لوسیون پمپ های لوسیون ساخته شده اند و در رنگ های متنوعی ارائه می شوند. آنها برای مواد چسبناک ، مانند لوسیون ها ، صابون های مایع و شامپوها و همچنین دارویی ، آرایشی و بهداشتی و سایر محصولات عالی هستند

زمینه های کاربرد پمپ لوسیون

  • مراقبت کودک
  • مراقبت از بدن
  • مراقبت از مو
  • مراقبت دربرابر خورشید
  • مراقبت از پوست صورت
  • بهداشت شخصی
  • ضد عفونی

پمپ لوسیون به طور معمول از موتوری تشکیل شده است که باید با فشار دادن سر ، می تواند متناسب با نیاز مشتری مایع را نخلیه کند که مناسب برای محصولاتی که حمام استفاده میشود می باشد یا محصولات مراقبت از موی حرفه ای.

پمپ لوسیون دارای ویژگی قفل شوندگی است

بسته شدن پمپ می تواند در حالت قفل مانند P2000 باشد.

یا یک قفل مانند SD20 که کاربر را قادر می سازد تا سر را به سمت چپ یا راست در حالت قفل بچرخاند یا سر را از بسته شدن در حالت قفل باز کند.

از مزایای پمپ قفل این است که می توانید پس از استفاده از پمپ ، آن را ببندید. عیب آن این است که پمپ ها گران ترند و از حداکثر بار بالایی برخوردار هستند.

پمپ قفل P2000 با یک موتور خالص مسیر تولید می شود که اطمینان حاصل کند که کاربر دارای توزیع بدون فلز است. مکانیسم فنر نیز با محصول در تماس نیست ، بنابراین با تماس با محتویات ، خطر آلودگی و اکسیداسیون را از بین می برد.

تأمین کننده پمپ غلیظ پاش

پمپ های برای چه بطری هایی قابل استفاده هستند ؟

تمام پمپ ها دارای اندازه بسته شدن استاندارد مانند 24-410 ، 24-415 و 28-410 هستند و در دو اندازه خروجی مختلف موجود هستند:

1.5 میلی لیتر و 2.0 میلی لیتر.

غلیظ پاش بطری

این پمپ ها از طراحی منحصر به فرد موتور برای فرمول های با ویسکوزیته بالا برخوردار هستند و با استفاده از سیستم محافظت از آب ، این پمپ برای شامپوها ، نرم کننده های مو و شستشوی بدن ایده آل است.

این پوسته های بیش از حد می توانند در هر رنگی تولید شوند اما متداول ترین رنگ هایی که به صورت استاندارد در دسترس هستند ، نقره ای و طلایی براق و مات نقره ای و طلایی هستند.

یک گزینه اضافی موجود در پمپ قفل ویژگی بارز دستکاری است: روکش نصب شده روی سر و بین پیستون.

به طور کلی ، یک غلیظ پاش از اجزای زیر تشکیل شده است:

نازل غلیظ پاش : محرک یا سر پمپ ، همان چیزی است که مصرف کننده فشار می دهد تا محصول را از ظرف خارج کند. محرک اغلب از پلاستیک پپ ( PP ) ساخته شده و می تواند طرح های مختلفی داشته باشد – و اغلب برای جلوگیری از خروج تصادفی دارای ویژگی های قفل بالا یا پایین قفل است. این یکی از طراحی های بخشی است که می تواند در هنگام طراحی بیرونی ، یک پمپ را از دیگر اجزای آن جدا می کند ، همچنین بخشی است که ارگونومی در رضایت مصرف کننده نقش دارد.

نازل غلیظ پاش

رینگ غلیظ پاش : قطعه ای است که کل مجموعه را به انتهای گردن بطری پیچ می کند. با مقصد مشترک به پایان رساندن گردن مانند 28-410 ، 33-400 مشخص می شود. که اغلب از پلاستیک پپ ( PP ) ساخته می شود ، اغلب با یک طرف دنده یا یک سطح صاف طراحی می شود. در موارد خاص می توان یک پوسته فلزی براق را نصب کرد تا به پمپ لوسیون جلوه ای زیبا و عالی بدهد.

رینگ غلیظ پاش

واشر پمپ غلیظ پاش : غالباً واشر اصطکاک در داخل درب قرار می گیرد و به عنوان مانع واشر در قسمت زمین بطری عمل می کند تا از نشت محصول جلوگیری کند. این واشر بیرونی بسته به نوع طراحی سازنده می تواند از طیف گسترده ای از مواد ساخته شود: لاستیک ، LDPE تنها دو گزینه از گزینه های مختلف است.

اکثر پمپ های لوسیون گردن صاف یا شیار دار دارند که می توان با پوسته آلومینیوم یا فلز نیز تزئین کرد .

واشر غلیظ پاش

پمپ غلیظ پاش : گاهی اوقات به محفظه مونتاژ پمپ اشاره می شود ، این جز تمام اجزای پمپ را در جای خود نگه می دارد و همچنین به عنوان محفظه انتقال عمل می کند که محصول را از لوله غوطه وری به محرک و در نهایت به دست کاربر می فرستد. این جز اغلب از پلاستیک پپ ( PP ) ساخته شده است. بسته به خروجی و طراحی پمپ لوسیون ، اندازه این محفظه می تواند تفاوت زیادی داشته باشد. احتیاط ، اگر پمپ را با یک بطری شیشه ای جفت می کنید ، زیرا بطری های شیشه دارای دیواره های جانبی ضخیم تری هستند ، ممکن است دهانه بطری به اندازه کافی گسترده نباشد تا متناسب با محفظه باشد – مطمئن شوید که ابتدا مناسب و عملکرد آن را بررسی کنید.

پمپ غلیظ پاش

اجزای داخلی پمپ که شامل ( پیستون ، توپ ، فنر ، پمپ و میله پلاستیکی ) : اینها قطعاتی هستند که براساس طراحی پمپ غلیظ پاش می توانند متفاوت باشند. حتی ممکن است برخی از آنها اجزای اضافی داشته باشند که به جریان محصول کمک می کنند و حتی در برخی از طرح ها ممکن است اجزای اضافی مسکن وجود داشته باشد که فنر فلزی را از مسیر محصول جدا می کند ، به طور کلی این پمپ ها دارای ویژگی “مسیر بدون فلز” هستند ، جایی که محصول در تماس با فنر فلزی نباشید – مشکلات احتمالی سازگاری با فنر فلزی را برطرف می کند.

اجزا پمپپ غلیظ پاش

نی غلیظ پاش : یک لوله پلاستیکی بلند ساخته شده از پلاستیک پپ ( PP ) است که دامنه پمپ لوسیون را تا انتهای بطری گسترش می دهد. بسته به بطری که پمپ با آن جفت می شود ، طول لوله فرو رفتن متفاوت خواهد بود. یک لوله غوطه وری به درستی برش داده شده ، استفاده از محصول را به حداکثر می رساند و از گرفتگی جلوگیری می کند.

نی پمپ غلیظ پاش

پمپ غلیظ پاش در واقع چگونه کار می کند؟

قطعات پمپ غلیظ پاش

پمپ لوسیون مانند دستگاه مکش هوا عمل می کند که محصول را از بطری به دست مصرف کننده می کشد علی رغم اینکه قانون گرانش می گوید برعکس است. هنگامی که مصرف کننده محرک را فشار می دهد ، پیستون برای فشرده سازی فنر حرکت می کند و فشار هوا به سمت بالا توپ را به همراه محصول داخل ، به داخل لوله فرو بردن و به دنبال آن به سمت بالا می کشد. هنگامی که کاربر محرک را آزاد می کند ، فنر پیستون و محرک را به حالت بالا برمی گرداند و توپ به موقعیت استراحت خود باز می گردد ، محفظه را آب بندی می کند و از جریان مایع به سمت پایین بطری جلوگیری می کند. این چرخه اولیه “آغازگر” نامیده می شود. هنگامی که کاربر مجدداً محرک را فشار می دهد ، محصولی که از قبل در محفظه است از محفظه ، از طریق ساقه و محرک بیرون کشیده می شود و از پمپ خارج می شود و به دست مصرف کننده می رسد. اگر پمپ محفظه بزرگتری داشته باشد (معمولاً برای پمپ های با خروجی بالا) ، ممکن است قبل از توزیع محصول از طریق محرک ، به پرایمینگ اضافی نیاز داشته باشد.

خروجی پمپ لوسیون

خروجی پمپ لوسیون پلاستیک اغلب با سی سی (یا میلی لیتر) اندازه گیری می شود. معمولاً در محدوده 0.5 تا 4 سی سی ، با برخی پمپ های بزرگتر با محفظه های بزرگتر و اجزای پیستون / فنر طولانی تر تا 8 سی سی خروجی. بسیاری از تولیدکنندگان برای هر یک از پیشنهادات پمپ لوسیون گزینه های خروجی متعددی دارند که کنترل کامل دوز را به بازاریاب محصول می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خروجی پمپ ، لطفاً با کارشناسان ما در وی پلاست تماس بگیرید .