پمپ فوم پاش یکی از رایج ترین توزیع کننده های محصولات آرایشی بهداشتی است که برای افراد با کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. فوم پاش ها در صنایع دیگری نیز مانند دارویی کاربرد دارند و همچنین از آنها میتوان برای اسپری روغن ، اسپری کف و برای توزیع محصولات شبیه کرم استفاده می شود. ساختار فوم پاش شامل یک پمپ ، یک لوله باریک در اندازه های مختلف و یک مخزن در زیر پمپ است.

تزریق پلاستیک امروزه یکی از پراستفاده ترین فناوری ها در جهان است. این فناوری منجر به تولید محصولات مختلف پلاستیکی با کاربردهای مختلف و اندازه ها و شکل های مختلف شده است. یکی از محصولاتی که با استفاده از فرآیند تزریق پلاستیک تولید می شود ، اسپری فوم پاش می باشد . این فناوری می تواند پمپ های مختلف با گردش بالا تولید کند.

پمپ فوم پاش با بطری

خرید پمپ فوم پاش

پمپ های اسپری غلیظ از محصولات پرکاربرد در زمینه های مختلف لوازم آرایشی ، برای پاشش مواد آرایشی مختلف ، بهداشت ، برای پاشش مواد ضد عفونی کننده و .. پمپ های اسپری غلیظ در اندازه های مختلف با زاویه پاشش هستند. وی پلاست با استفاده از مواد با کیفیت بالا اقدام به تولید انواع پمپ فوم در دهانه های مختلف و مدل های مختلف می کند که شما برای خرید این محصول به راحتی و بصورت آنلاین و تلفنی می توانید محصولات مورد نظر خود را تهیه کنید .

انواع پمپ فوم پاش

تولید فوم پاش ها و پمپ های اسپری غلیظ با توجه به اندازه دهانه ، درب و اندازه نی آنها انجام می شود. ساختار داخلی پمپ ها از استیل ضد زنگ ساخته شده است. این فوم پاش ها در اندازه های مختلف تولید میشود که شما باید متناسب با بطری و ظرف خود دهانه مناسب را تهیه کنید. پمپ های اسپری غلیظ بر اساس زاویه اسپری ، اندازه نازل ، رنگ و طول نی تقسیم می شوند. پمپ های چگالشی با توجه به اندازه نازل در استفاده های مختلف پزشکی ، بهداشتی و آرایشی تقسیم می شوند. برای اطمینان از اینکه کدام روش برای یک برنامه خاص مناسب است یا هر مشتری را هنگام سفارش فوم پاش دسته ای کوچک راحت تر می کند .
نوع زاویه پاشش نیز بسیار مهم است که می تواند به انواع مختلف پمپ های اسپری تقسیم شود. معمولاً رنگ پمپ اسپری با رنگ محتوای اسپری مطابقت دارد بسته به مقدار محصول در اسپری ، اندازه لوله اسپری پمپ اسپری نیز متفاوت است ، لطفا اطلاعات زیر را در مورد فرمولاسیون تخصصی بخوانید:

انواع پمپ فوم پاش

پمپ فوم پاش چگونه تولید میشود ؟

در مرحله اول ساخت پمپ فوم پاش ، گرانول های پلیمری خشک در ظرفی قیف مانند جا می گیرند. سپس این گرانول ها با رنگدانه ها و سایر مواد تقویت کننده ترکیب می شوند تا محصول را محکمتر و با دوام تر کنند. در مرحله بعدی ، گرانول های تقویت شده در مرحله قبل در محفظه ای دیگری قرار می گیرند در اینجا این گرانول ها گرما را می بینند و با یکدیگر ترکیب می شوند. سپس با استفاده از یک شافت چرخان به قالب هدایت می شوند. با استفاده از پمپ پلاستیک های مذاب از دستگاه چرخان به قالب تزریق می شوند. با گذشت زمان ، درجه حرارت پلاستیک های مذاب کاهش می یابد و مواد شکل قالب را به خود می گیرند. در مرحله بعدی قالب باز شده و مواد جامد آن توسط سنجاق های مخصوص بیرون کشیده می شود. سرانجام ، محصول نهایی در یک ظرف ذخیره سازی قرار می گیرد که درون جعبه بسته قرار دارد. مخلوطی که حداقل 72 ساعت سرد شود ، به اندازه کافی برای چاپ مدل ها ته نشین می شود. بعد از این فرآیند تقریباً چیزی باقی نمانده است.

قیمت پمپ فوم پاش

پمپ تولید شده در وی پلاست در اندازه ها و سایه های مختلف دهانه موجود است. در صورت نیاز ، محصول مورد نظر را انتخاب کنید. برای تهیه و خرید آسانتر پمپ هابصورت آنلاین و بدون کوچکترین مشکلی ، اگر می خواهید کالای مورد نظر را از وی پلاست تهیه کنید ، لطفاً پمپ های اسپری کنسانتره فقط به صورت فشرده فروخته می شوند اما در صورت مناسب بودن ، محصول مناسبی را تهیه خواهید کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ های اسپری یا مشاوره خرید می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید .

انواع مختلف پمپ فوم پاش
پمپ فوم پاش با رنگ های مختلف
پمپ فوم پاش دهانه 20
پمپ فوم پاش دهانه 20