لطفا قبل از سفارش ویس بالا رو گوش دهید

بطری های شامپو و نرم کننده بسته بندی مناسب مایعات و ژل ها را ارائه می دهد. وی پلاست بطری ها را به اشکال مختلف ، از جمله مواردی که برای مواد آرایشی ، مراقبت از مو و لوسیون مناسب است ، تولید می کند. آنها در چندین اندازه از بطری های کوچک شامپو گرفته تا بطری های بزرگ ، که در طرح های مختلف وجود دارند برای شما تولید می کند . رنگ های متنوع به کار رفته در بطری ها گزینه های مختلفی را برای نمایش محصول فراهم می کنند. درب شامپو از درب فیلیپ تاپ گرفته تا درب فندکی گزینه های زیادی را برای توزیع شامپو فراهم می کنند. شما تعداد زیادی انتخاب برای قوطی شامپو دارید که میتوانید بطری ها را خریداری کنید.

انواع بطری شامپو

بطری شامپو 250 سی سی

بطری شامپو 250 سی سی

بطری شامپو 250 میلیگرمی

بطری شامپو 250 میلیگرمی

بطری شامپو 300 سی سی

بطری شامپو 300 سی سی

بطری شامپو 300 میلیگرمی

بطری شامپو 300 میلیگرمی

بطری شامپو 400 سی سی

بطری شامپو 400 سی سی

بطری شامپو 500 سی سی

بطری شامپو 500 سی سی

بطری 100 سی سی شامپو

بطری 100 سی سی شامپو

بطری 150 سی سی شامپو

بطری 150 سی سی شامپو
بطری 150 سی سی شامپو

بطری 200 سی سی شامپو

بطری 200 سی سی شامپو

بطری 260 سی سی شامپو

بطری 260 سی سی شامپو

بطری 300 میلیگرم شامپو

بطری 300 سی سی شامپو
بطری 300 سی سی شامپو
بطری 300 سی سی شامپو
بطری 300 سی سی شامپو

بطری 400 میلیگرم شامپو

بطری 400 سی سی شامپو
بطری 400 میلیگرم شامپو
بطری 400 میلیگرم شامپو

بطری 500 میلیگرم شامپو

بطری شامپو 750 سی سی

بطری شامپو 750 سی سی

قیمت بطری شامپو

از دیگر مواردی که هنگام خرید بطری می توانید انتخاب نمایید، وزن بطری می باشد. وزن بطری نسبت به حجم و اندازه آن متغیر است. قیمت بطری ارتباط مستقیمی با وزن انتخابی شما دارد. یعنی هرچه وزن بطری بیشتر شود قیمت نیز به همان نسبت افزایش پیدا می کند.

قیمت بطری با توجه به دو عامل حجم و وزن محاسبه می شود. همان طور که در بالا اشاره شد هرچه وزن بطری بیشتر باشد به تناسب آن قیمت نیز افزایش پیدا می کند. برای اطلاع از قیمت بطری یا دریافت لیست قیمت میتوایند با کارشناسان ما در وی پلاست تماس بگیرید .

خرید بطری شامپودر تهران و سایر استان ها

کارخانه  وی پلاست فروشنده انواع بطری شامپو در تهران و دفتر مرکزی این مجموعه در شهریار شهرک اندیشه فاز یک است. شهریار از قدیم الایام مرکز کارخانجات تولید بطری پلاستیکی در در تهران بوده و طیف وسیعی از بطری ها  را می توان در کارخانه ها مشاهده و تهیه کرد. در این کارخانه وی پلاست نیز برای سهولت در خرید بطری پلاستیکی شامپو برای شهروندان تهرانی و شهرستانی می کوشد از طریق سایت این مجموعه انواع بطری را به دست تمام همشهریان و هموطنان عزیز برساند.

خرید بطری شامپو در تهران به دو روش انجام می شود:

۱خرید حضوری: این روش خرید بطری در تهران مناسب شهروندانی است که به کارخانه ما یعنی شهریار نزدیک هستند. این افراد می توانند با مراجعه حضوری به دفتر یا کارخانه ما هر نوع بطری که نیاز دارند را تهیه کنند. البته دیگر شهروندان  سایر استان ها نیز برای خرید بطری  می توانند مراجعه کنند ولی به دلیل طولانی بودن مسافت، شاید با مشکلاتی مواجه شوند. بنابراین بایستی برای خرید بطری به روش غیر حضوری عمل کنند.

۲خرید غیر حضوری: خرید بطری در تهران به شیوه غیر حضوری و از طریق سایت وی پلاست نیز امکان پذیر است. آن دسته از مشتریانی که امکان مراجعه به شهر تهران را برای خرید بطری ندارند می توانند بطری مورد نظر خود را از طریق سایت انتخاب کنند. یکی از محاسن خرید غیرحضوری بطری شامپو در تهران صرفه جویی در وقت و هزینه ایاب و ذهاب است. اگر شما بخواهید برای خرید بطری  به شهریار مراجعه کنید همانطور که گفته شد بدلیل طولانی بودن مسافت ممکن است برای شما به صرفه نباشد. و در صورتیکه بخواهید با ماشین شخصی مراجعه کنید ممکن است هزینه هایی را متحمل شوید. ما در وی پلاست امکان خرید فوری و غیر حضوری را برای تمام شهروندان تهرانی و شهرستانی فراهم آورده ایم تا با خیال راحت خرید خود را انجام دهند.

آیا شما تهیه کننده یا تولید کننده بطری های شامپو هستید؟

بله ! ما کارخانه نهایی هستیم ، یک تامین کننده و تولید کننده پایدار و قابل اعتماد بطری های شامپو هستیم ، هیچ تاجر یا نمایندگی بین ما وجود ندارد. ما نه تنها می توانیم ارتباط با خط تولید را فراهم کنیم بلکه بهترین قیمت کارخانه را نیز به شما ارائه می دهیم. یک راه حل مناسب برای بسته بندی شامپو و به نفع شروع کار و تجارت شما خواهد بود.

چاپ روی بطری شامپو خالی

برای ارائه راه حل های یک مرحله ای به مشتریان خود ، ما خدمات اضافی زیادی از ساخت قالب جدید بطری شامپو گرفته تا چاپ آرم روی صفحه و سپس بسته بندی خارجی را ارائه می دهیم. خدمات یک مرحله ای ما به نفع بسیاری از فروشندگان است ، کالاها مستقیماً از کارخانه ما به انبار شما حمل می شوند.
خدمات سفارشی خاص: چاپ روی صفحه ، چاپ برچسب ، برچسب داغ ، و غیره

بطری ها از چه ساخته شده است؟

بطری های شامپو ما از مواد پلاستیکی ساخته شده اند ، که در آنها مواد PETو HDPE بیشتر استفاده می شود.
تفاوت آنها در این است که – سطح بطری شامپو PET صاف است و رنگ طبیعی آن نزدیک به شفاف است. در مورد رنگ های دیگر ، مانند آبی شفاف ، قهوه ای شفاف و حتی سیاه روشن ، ما می توانیم محتویات را از طریق بدنه بطری مشاهده کنیم.
در حالی که رنگ پایان بطری شامپوی HDPE مات است ، رنگ طبیعی آنها نزدیک به سفید مات است ، اما صاف نیست.
ما در اطلاعات فوق بطری های شامپو را علامت گذاری کرده ایم. ما کل یک زنجیره تأمین را داریم ، بنابراین می توانیم برچسب گذاری ، چاپ صفحه و برچسب لوگو را ارائه دهیم.

وزن بطری خالی چقدر است؟

برای بطری شامپو PET ، همانطور که فرآیند دمیدن تزریق است ، برای ساخت آن به مواد اولیه بطری با وزن ثابت نیاز داریم ، بنابراین وزن بطری به وزن مواد اولیه آن بستگی دارد ، ما برخی از مواد اولیه بطری را با وزن خاصی برای انتخاب داریم.
در اینجا چند نمونه ذکر شده است ، به طور کلی ، ما از 24 گرم برای تولید بطری 250 میلی لیتر PET ، از 35 گرم برای تولید بطری 500 میلی لیتر PET و از 80 گرم برای ساخت بطری 1 لیتری PET استفاده می کنیم. این بدان معنی است که وزن بطری PET خالی برابر با وزن مواد اولیه بطری است.
در حالی که بطری شامپو HDPE بسیار ساده تر است. وزن آن کاملاً به میزان ضخامت شیشه HDPE شما بستگی دارد. هرچه از مواد بیشتری استفاده کنیم ، بطری HDPE شما سنگین تر خواهد بود.

آیا بطری های پلاستیکی قابل بازیافت هستند؟

آره! اگرچه بسیاری از مردم معتقدند كه در صورت وجود مایعی در بطری های شامپو ، نمی توان آنها را بازیافت كرد ، اما این حقیقت ندارد . در واقع آنها قابل شارژ ، قابل استفاده مجدد و قابل بازیافت هستند.
می توانید آنها را به سطل آشغال مخصوص برسانید ، تقریباً همه تولید کنندگان و تولیدکنندگان از PET یا HDPE برای ساخت بطری های شامپو استفاده می کنند ، هر دو قابل بازیافت هستند ، بنابراین فقط آنها را به یک سازمان حرفه ای بدهید.
یا می توانید از آنها برای استفاده تزئینی استفاده کنید. در حال حاضر بسیاری از بطری های شامپو از طرح و الگوی زیبایی برخوردار هستند .

انواع درب شامپو

3 نوع درب برای شامپو وجود دارد که میتوانید از آن برای قوطی شامپو استفاده کنید :
پمپ غلیظ پاش – معمولاً برای بطری شامپو استفاده می شود. انواع مختلفی از پمپ ها وجود دارد که از نظر جزئیات متفاوت هستند. می توانید برای اطلاع از آنها با ما تماس بگیرید .

انواع پمپ غلیظ پاش


درب فیلپ تاپ – بطری های شامپوی فشرده با این نوع درب مجهز شده اند. شامپو از طریق فشار از بطری بیرون می ریزد. بسیاری از مارک های معروف شامپو از این درب استفاده می کنند.

درب فیلیپ تاپ


درب فندکی – کمتر از پمپ غلیظ پاش و فلیپ تاپ استفاده می شود ، این درپوش فندکی می تواند متناسب با انواع بطری های لوسیون از جمله بطری های شامپو باشد. بطری های شامپوی قابل فشار نیز به راحتی با درپوش فندکی قابل مطابقت هستند.
البته علاوه بر این درب ها ، بطری شامپوی سفارشی با درب دیگر را نیز تهیه می کنیم تا نیاز خریدار بیشتر را برآورده کنیم.

درب فندکی

کاربرد بطری های شامپو چیست؟

بطری های شامپو نوعی بطری تلگراف هستند ، آنها اغلب با بطری های لوسیون ، بطری های پمپ و بطری های نرم کننده برابر هستند ، زیرا تقریباً برای محصولات مراقبت شخصی و بهداشتی مانند شامپوهای حمام ، ژل های دوش ، صابون مایع ، شستشوی بدن استفاده می شود. بطری های PET بیشتر از بطری های شیشه ای برای محصولات حمام استفاده می شوند.
همه بطری های خالی شامپو لوازم جانبی حمام خوبی هستند ، زیرا آنها مخزن شامپو ، ظرف شستشو و صابون هستند.

تولید کننده بطری شامپو


اکثر تولیدی های بطری شامپو از موادی مانند PET ، LDPE ، HDPE ، MDPE و PVC استفاده می کنند که برای بطری ها و نرم کننده ایده آل هستند. هر پلاستیک دارای خصوصیات مشترک با دیگر مواد و همچنین صفات منحصر به فرد خود است. به عنوان مثال بطری های PET شفاف و مقاوم در برابر ضربه هستند. مواد HDPE انعطاف پذیری بالایی دارد و همچنین MDPE در هنگام کاهش مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد. محصول خود را با بهترین مواد مطابقت دهید .

سایر موارد استفاده در بطری ها و نرم کننده

برای اینکه محصولات جذاب به نظر برسند در مواد نیمه مایع مانند مرطوب کننده ها و لوسیون ها ، از بطری های شفاف با کلاهک های بالای دیسک استفاده کنید. بطری های گلوله ای HDPE دارای پایه های گرد هستند که ثبات را ایجاد می کنند و از ریختن محصول ناخواسته در اثر سقوط جلوگیری می کنند. بطری های پلاستیکی سخت MDPE مقاومت در برابر ضربه فوق العاده ای دارند و برای بسته بندی محصولات حمام و سایر مواردی که اغلب با دست خیس انجام می شود مفید است. که در رنگ های مختلف از جمله بنفش ، کهربا و سبز برای ایجاد زیبایی استفاده کنید.

آیا شما یک شرکت تجاری یا کارخانه تولیدی است؟

ما یک کارحانه تولید کننده انواع ظروف آرایشی بهداشتی و دارویی هستیم .

آیا می توانیم نمونه های رایگان محصول را دریافت کنیم؟

بله، شما میتوایند قبل از سفارش محصول نمونه آنرا تهیه کنید . اما هزینه حمل و نقل به حساب خریدار است .

چه درب هایی بر روی بطری ها میتوانم استفاده کنم ؟

شما برای بطری درب های مختلفی از جمله درب فندکی ، درب فیلیپ تاپ ، پمپ غلیظ پاش و … میتوانید استفاده کنید که ما این درب ها را برای شما در دهانه های مختلف تولید میکنیم .